1588 відгуків

Уважаемые клиенты, мы в отпуске с 27.09.2021 до 06.10.2021.

УкраїнаХарківська областьХарківТЦ "Барабашово"
+380974145255
+380974145255
+380508520976
Эдельвейс
Кошик
Шнур плетений Berkley Nanofil 125м 0.17 (8.6 кг), фото 2
Шнур плетений Berkley Nanofil 125м 0.17 (8.6 кг), фото 2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнур плетений Berkley Nanofil 125м

Зовсім недавно у рибалок з'явилася альтернатива хваленим своєю прозорістю флюорокарбоновым лескам, популярним монолескам і навіть суперпрочным плетеним лескам. Це абсолютно новий винахід американської компанії Berkley – шнур Nanofil. Він був презентований у червні на іменитої голландської спеціалізованій виставці Eftex-2011, де був визнаний «Кращою новинкою на світовому ринку 2011 року». А вже в липні стрімко увірвався на прилавки, тематичні видання і форуми, залучаючи масу уваги своєю революційною технологією.

Що ж такого особливого в Berkley Nanofil?

 

Перше, що можна помітити – це мінімальний діаметр і максимальна міцність з усіх існуючих нині лісок. При експлуатації шнур показує не менш вражаючі результати: гранично точний і далекий заброс при мінімальних зусиллях рибака, порівняно з іншими лісками. При цьому Nanofil практично не заплутується ні при забросе, ні при проводці. Якщо вже вдаватися в подробиці, то наприклад, при риболовлі методом «вигул собаки» принада зазвичай регулярно чіплятися трійником за волосінь. А при використанні шнура Nanofil заплутування приманки не спостерігається взагалі. Також при випробуваннях ця волосінь проявляє свою надзвичайну чутливість у поєднанні практично з будь приманкою. До речі, вірогідність втратити кохану дорогу приманку з цим шнуром практично нульова, оскільки його абразивоустойчивость дозволяє зберегти цілісність і при контакті гачками, і з черепашками, і з камінням. Що стосується застосування Nanofil на зимовій рибалці, то виробник також запевняє, що шнур морозостійкий.

 

Всі ці переваги вдалося з'єднати в одному шнурі завдяки семи років досліджень і випробувань. В результаті ми маємо високотехнологічний продукт з декількох сотень надміцних поліетиленових волокон Dyneema, які не поєднані, а з'єднані між собою на молекулярному рівні і сформовані в єдину надміцну нитка. З волокон Dyneema зараз виготовляється більше половини всіх плетінок в світі. У шнурі Berkley Nanofil молекули цих волокон збудували більш лінійно і отримали наступні додаткові переваги: ці волокна стали ще тоншими в два рази, що зменшило загальний діаметр шнура, зробило його більш округлим в розрізі, однорідним і ідеально гладким, на відміну від більшості шнурів. Але найголовніше, це відкриття дозволило як ніколи раніше збільшити модульність шнура, тобто опірність до розтягнення та деформації, навіть після тривалого використання.

 

Плетений шнур Berkley Nanofil

Враховуючи, що відношення розривного навантаження до дальності закидання у Nanofil вище, ніж у будь-якого іншого існуючого шнура, його випускають, починаючи від 1 Lb! Вся лінійка розривного навантаження Berkley Nanofil така: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 Lb. При цьому котушки бувають 150, 300, 1500 ярдів, це становить відповідно 135, 270 і 1350 метрів. Радує що в мінімальній котушці саме 135 м, а не 100 чи 75, як часто буває, адже значна кількість волосіні йде на заповнення шпулі.

 

 

Свій геніальний винахід виробник як слід упакував: Nanofil продається в багаторазової блістерній упаковці. Етикетка містить інструкцію зі схемами рекомендованих вузлів. Також на упаковці міститься багато корисної інформації, наприклад, таке застереження: «ліска малих діаметрів при використанні на бейткастинговых котушках може врізатися між витками при різких подсечках». Звідси можна зробити висновок, що сам виробник позиціонує Nanofil як волосінь для

Основні
Виробник  Berkley
Країна виробникСША
Колір Білий
Характеристика ліски
Тип волосініПлетена
  • Ціна: 370 грн.