1588 відгуків

Уважаемые клиенты, мы в отпуске с 27.09.2021 до 06.10.2021.

УкраїнаХарківська областьХарківТЦ "Барабашово"
+380974145255
+380974145255
+380508520976
Эдельвейс
Кошик
Важки набір(середній) дріб розрізна, фото 2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Грузила.

Грузила дрібРибалки використовують грузила в основному двох найпопулярніших типів кріплення: нерухомого кріплення до волосіні (кулястої або довгастої, циліндричної форми ) або ковзного кріплення у вигляді кульки або «оливи».

Вантажопідйомність поплавця, яку виробник наносить на тіло поплавка, зумовлює наявність різних ваг у випускаються грузил. Якщо ви бачите на поплавці позначення 4*12, то повинні розуміти це так: для огрузки такого поплавця буде потрібно Біжать грузила«стиль» № 12 в кількості 4 штук. Згадувані нами «стилі» мають відмінний баланс (центрування). Однак серед рибалок існує думка, що такі грузила не дуже то і хороші. Волосінь часто плутається. Думаю, що це не так. Форма грузила не робить такого впливу. Справа швидше в неправильному розподілі вантажу. Або у неправильному виборі ваги цього вантажу.

 • Дріб.
  Це найбільш часто використовувані грузила. Вони мають широкий діапазон ваги від 0,1 г до 2 р. Слід звернути увагу тільки на м'якість використаного металу. Грає роль також форма розрізу дробинки.
 • Кульки з отворамиБіжить вантаж.
 • Кульки з отворами.
  Це порівняно новий тип ваг. Ловля з поплавцем плоскої форми призвела до зростання популярності до таких грузилам.
 • Грузило Олива.
  Діапазон ваг починається з 10 р. Форма оливи володіє кращими аеродинамічними якостями, порівняно з кулястими грузилами. Бувають з наскрізними отворами і без таких.
Основні атрибути
Виробник  Kaida
Країна виробникКитай
ТипНабір вантажив
СтанНове
 • Ціна: 25 грн.